1. Skandinav Lottó Számok: Irány a farm Crazy Goose, hogy megtapasztalják vadak, scatters és ingyenes pörgetést akár 3x szorzók csatolt.
  3. Majestic Forest Nyerőgép Játék: Az eredeti téttel megegyező tétet kell elhelyeznie, ezért csak egy kártyát kap.

Ingyenes valódi pénzes online kaszinó játékok 2024

Ankh Of Anubis Nyerőgép Játék
Adj egy millió sarkot, amikor hazaküldik Hamupipőkét, és továbbjutnak a Final Fourba.
Shopping Spree Letöltés Ingyen
Úgy néz ki, bölcs, a teljes design szabvány, amit látunk egy átlagos Letöltés kaszinó helyén szoftver.
Ez egy nagyon jó érték, amellyel a Szolgáltatónak nem kell elrejtenie.

Legjobb élő rulett stratégia

Puttó Számok Mai Nyerőszámok Mai
Duthie lesz a több millió dolláros versenysorozat új igazgatója.
Online Nyereményjáték Ingyen
Ezen a ponton emlékeztessünk arra, hogy a nyerőgépekben nem minden szimbólumnak van azonos értéke.

Pécsen is nyert a Sopron Basket, az SKC újabb játékost veszített el

Miközben a női kosarasok már csak egy lépésre vannak attól, hogy veretlenül zárják az alapszakaszt, a férfi csapatnál újabb sérülés keseríti meg a mindennapokat.

A Sopron Basket februárban játszotta volna a most keddi mérkőzését, ám akkor a PEAC Pécs kérésére elhalasztották a találkozót, ugyanis alig volt egészséges játékosuk. Kedden viszont lelkesen kezdtek a pécsiek, egészen szoros első félidő alakult ki. Bár általában a Sopron járt előrébb, két légiósára támaszkodva folyamatosan ott loholt a PEAC is. A 16-21-es első negyed után a félidőre már egy ponttal a hazaiak jártak előrébb: 34-33.

Persze a Sopron csapatát nem abból a fából faragták, akik ne szívnák fel magukat a nagyszünetben. 6-0-val indított a Sopron, bár a pécsiek ekkor még nem hagyták eldönteni a mérkőzést. 43-45-ös állás után azonban egy hajrával már 10 ponttal járt előrébb a zöld mezes csapat: 49-59. A záró felvonásra már elfogyott a Pécs, rohamtempóban nőtt a különbség. Végül az utolsó tíz percben mindössze 6 pontot szerző hazaiakat húsz ponttal győzte le a címvédő:

PEAC Pécs – Sopron Basket 55-75.

A Sopron Basket szombaton hazai pályán a ZTE NKK ellen zárja a bajnokság első részét. Ha azt is behúzzák Roberto Iniguez tanítványai, idén veretlenül nyerik a bajnoki alapszakaszt.

kosárlabda

A Sopron KC háza tájáról már hétvégén is rossz hírek érkeztek. Debreceni vereségük a bajnoki helyezésüket tekintve nem jött jól, ám ennél is fontosabb volt, hogy jó formába lendülő légiósuk, J. C. Fuller mindkét csuklója eltörött, így rá műtét vár, és a szezonban már biztosan nem léphet pályára.

Kedden a klub saját honlapján közölte: csapatkapitányuk, Dénes Gábor már a hétvégi mérkőzés félidejében is jelezte, erős talpfájdalmai miatt nem tudja folytatni a játékot. Azóta megvizsgálták, részleges talpszalagszakadást diagnosztizáltak nála. Így várhatóan három hétig ő sem léphet pályára.