1. Skandinav Lottó Számok: Irány a farm Crazy Goose, hogy megtapasztalják vadak, scatters és ingyenes pörgetést akár 3x szorzók csatolt.
  3. Majestic Forest Nyerőgép Játék: Az eredeti téttel megegyező tétet kell elhelyeznie, ezért csak egy kártyát kap.

Ingyenes valódi pénzes online kaszinó játékok 2024

Ankh Of Anubis Nyerőgép Játék
Adj egy millió sarkot, amikor hazaküldik Hamupipőkét, és továbbjutnak a Final Fourba.
Shopping Spree Letöltés Ingyen
Úgy néz ki, bölcs, a teljes design szabvány, amit látunk egy átlagos Letöltés kaszinó helyén szoftver.
Ez egy nagyon jó érték, amellyel a Szolgáltatónak nem kell elrejtenie.

Legjobb élő rulett stratégia

Puttó Számok Mai Nyerőszámok Mai
Duthie lesz a több millió dolláros versenysorozat új igazgatója.
Online Nyereményjáték Ingyen
Ezen a ponton emlékeztessünk arra, hogy a nyerőgépekben nem minden szimbólumnak van azonos értéke.

Sport

Nyolcadszor Kupagyőztes a Sopron Basket!

Nincs azonban megállás, sőt, kedden kezdődik a klub számára még fontosabb Euroliga negyeddöntő, Sopronban!

Soproni szempontból a lehető legrosszabb időpontban rendezték meg a női kosárlabda kupadöntőjét, hiszen kedden már az Euroligában kell helytállnia a Sopron Basketnek. Ennek ellenére szép győzelemmel kezdett csütörtökön a Sopron Győrben a házigazda ellen, remekül forgatta csapatát Roberto Iniguez vezetőedző.

UNI Győr – Sopron Basket 55-69

Péntek este már nehezebb feladat várt a lányokra, a DVTK Miskolc próbált meglepetést okozni, és elütni mieinket a kupa döntőjétől. Küzdős meccsen hozta végül a győzelmet a Sopron.

Sopron Basket – Aluinvent DVTK 72-51

Nõi kosárlabda Magyar Kupa - Sopron Basket-Atomerõmû KSC Sze

Fotó: MTI/Krizsán Csaba

A tavalyi Kupagyőztes KSC Szekszárd a másik ágon volt megállíthatatlan, így megismétlődött a tavalyi döntő. Remek hangulat uralkodott a győri csarnokban, rengeteg szurkoló utazott át a megyeszékhelyre. Ezúttal azonban sokkal jobban kezdett a Sopron, az első negyed végén már 20-11 volt az állás. Nőtt a különbség, a félidőben 39-27 volt az állás. Fordulás után egy darabig beállt a különbség, de a negyed végére egészen megnyugtató előnybe került a Sopron: 57-39. A Szekszárd azonban nem adta fel, és folyamatosan nyomás alatt tartotta a zöld mezeseket. A végén tíz pont körüli soproni előnynél már csak a folyamatos fault-okkal tartotta életben győzelmi reményét a kék csapat, de nem remegett meg a Sopron:

Sopron Basket – KSC Szekszárd 81-72

Folytatás kedden a Novomatic Arénában a szezon eddigi legfontosabb mérkőzésén, ahol a francia Bourges Basket lesz az ellenfél az Euroliga negyeddöntőjében – nagy mérkőzés várható!