Borult

Sport

Négy gólt lőtt az SVSE, de így sem sikerült nyerni

A Nyíregyháza ötöt rúgott.

Hazai pályán fogadta az NBII-es bajnoki tabella élmezőnyében tanyázó Nyíregyháza Spartacus FC-t a Soproni VSE vasárnap. A kiesés elől menekülő SVSE meglepően jól kezdett, már a második percben vezetést szerzett, az ötödikben pedig már 2-0-ra vezetett. Negyed óra elteltével viszont  a vendégek is betaláltak, és a soproni sormintát lemásolva a 23. percben már egyenlítettek is: 2-2. A félidőt is a vendégek zárták már jobban, egy újabb góllal már vezettek: 2-3.

Nem sokkal a fordulás után ismét a Nyíregyháza örülhetett, így már 2-4-re vezettek. A gólzápornak még ekkor sem lett vége, alig tíz perccel később is betalált a Nyíregyháza: 2-5. Ezután viszont ismét az SVSE időszaka következett, a 69. percben jött a szépítő gól, ráadásul a 84.-ben a negyedik is utat talált a vendégek kapujába, ezzel pedig ismét szorossá vált a mérkőzés. Ám az utolsó percekben már megtartotta egygólos előnyét a Spartacus, ezzel újabb vereségbe futott bele a jól kezdő SVSE.

Soproni VSE – Nyíregyháza Spartacus FC 4-5 (2-3)

Gólszerző: Horváth P. (1–0) a 3., Szabó V. (2–0) az 5., Hinora (2–1) a
19., Dragóner (2–2) a 23., Pekár (11–esből, 2–3) a 45., Dragóner (2–4)
az 52., Dragóner (2–5) a 61., Szabó V. (3–5) a 69., Horváth P. (4–5) a 84. percben