Minden ami Sopron

2026. 03. 07. Saturday

Tamás

SOPRON
Borult

Sport

Futók és bringások versengtek a Lővérekben

Képes beszámoló a Lővér-kempingben megrendezett rendezvényről.

IMG_6202 (Large)Szombaton 10 és 15 óra között került megrendezésre a VI. Soproni Cross Futás és a IV. Soproni Nyílt MTB Verseny és Magyar Egyetemi és Főiskolás Országos Bajnokság.

A párhuzamosan zajló versenyekre sokan neveztek be, és érdeklődőkből, szurkolókból is jó pár akadt a vidám hangulatú rendezvényen, melyhez az időjárás is kegyes volt. A verőfényes napsütésben, a 10 kilométeres felnőtt futók rajtját követően, a legkisebbek következtek, akik nagy elánnal estek neki a futó illetve kerékpáros pályának. A legügyesebbek érem és kupa díjazásban részesültek, a gyerekek pedig még egy kis csokoládét is hazavihettek jutalmul. A napot a 13 órakor elrajtoló Magyar Egyetemi és Főiskolás Országos Bajnokság MTB döntője zárta, akikre nem kevesebb, mint 15 km várt a dimbes-dombos terepen.

Ugyan ezúttal stábunk nem pattant nyeregbe, és a futócipőinket is otthon hagytuk, de nem tértünk haza üres kézzel. Sok-sok képet készítettünk a színes rendezvényről!

A Galéria megnyitásához kattints a képre:

MIT SZÓLSZ HOZZÁ?

Ön szokott heti rendszerességgel futni?

Szavazás állása

Várjon ... Várjon ...
loading