1. Skandinav Lottó Számok: Irány a farm Crazy Goose, hogy megtapasztalják vadak, scatters és ingyenes pörgetést akár 3x szorzók csatolt.
  3. Majestic Forest Nyerőgép Játék: Az eredeti téttel megegyező tétet kell elhelyeznie, ezért csak egy kártyát kap.

Ingyenes valódi pénzes online kaszinó játékok 2024

Ankh Of Anubis Nyerőgép Játék
Adj egy millió sarkot, amikor hazaküldik Hamupipőkét, és továbbjutnak a Final Fourba.
Shopping Spree Letöltés Ingyen
Úgy néz ki, bölcs, a teljes design szabvány, amit látunk egy átlagos Letöltés kaszinó helyén szoftver.
Ez egy nagyon jó érték, amellyel a Szolgáltatónak nem kell elrejtenie.

Legjobb élő rulett stratégia

Puttó Számok Mai Nyerőszámok Mai
Duthie lesz a több millió dolláros versenysorozat új igazgatója.
Online Nyereményjáték Ingyen
Ezen a ponton emlékeztessünk arra, hogy a nyerőgépekben nem minden szimbólumnak van azonos értéke.

Bravúros UNIQA siker!

Meglepte jó erőkből álló spanyol ellenfelét az UNIQA SOPRON!

Fotó: Tóth Zsombor

Két méretes zakó után hazai pályán is bemutatkozott a legrangosabb sorozatban, az Euroligában, az UNIQA SOPRON. A kosaras lányok erőt merítettek a hétvégi Miskolc elleni sikerből, és álomszerű első 20 percet produkáltak a lemerevedett salamancai játékosokkal szemben. A legnagyobb különbség, 41-20-as állásnál volt, de a félidőre maradt így is 18 pont előny. A szünet után nagyot változott a játék képe. Pontosabbá vált védekezésben a Salmanca, és fokozatosan dolgozta le hátrányát, majd a negyedik negyed közepén a vezetést is átvették (61-62). A soproni lányok azonban hatalmas szívvel kosárlabdázva új erőre kaptak a végjátékban, és megérdemelt győzelmet arattak.

UNIQA SOPRON – Perfumerias Salamanca 73-67 (29-13, 15-13, 9-21, 20-20)
Sopron, 800 néző

UNIQA SOPRON: Ciglar 10/6, Fegyverneky 15/3, Simon 12/9, Halvarsson 12, Krnjic 14 Cs.: Crvendakic 10/9, Zsovár -, Weninger -, Határ –
Perfumerias Salamanca: Dominguez 12, Gemelos 14/6, Marginean 8, Gidden 6, Ndour 9 Cs.: Vitola 10, Liston 3/3, Rodriguez 5/3, Blé -, Pedrals –

Sterbenz László: Könnyű dolgom van, mert azonos a véleményem, mint Zsófinak. Fantasztikus 5 csillagos első félidőt nyújtottunk. Utána megváltozott a Salamanca védekezése, ezért nem tudtuk úgy befejezni a támadásainkat. Kellettek a friss emberek a végjátékban, akiknek nem remegett meg a keze!

Alberto Miranda: A Sopron remekül járatta a labdát, gratulálok nekik! Tartottunk előzetesen is a meccstől. Építgetjük a játékunkat, de látható, hogy idegen környezetben még nem vagyunk elég erősek mentálisan.

Fegyverneky Zsófia: Fantasztikusan kezdtük a mérkőzést! A második félidőben voltak problémáink, de ezeken úrrá tudtunk lenni! Nagyon büszke vagyok fiatal csapatunkra! Sokat jelent, hogy a hétvégén a DVTK ellen és most az Eruoligában is be tudtuk húzni a végjátékot egy remek csapattal szemben.

Leonor Rodriguez: Nagyon nehéz az Euroligában idegenben pályára lépni. Gratulálok ellenfelünknek, remek csapatjátékot nyújtottak. Fejben nem voltunk olyan állapotban, amit az Euroliga megkíván!