Minden ami Sopron

2025. 04. 24. Thursday

György

SOPRON
Borult

Sport

Babosék emelhették magasba a serleget!

Babos Timi, orosz partnerével az oldalán ausztrál tornagyőzelemmel indította az évet!

Sydney05

Babos Tímea és Anasztaszija Pavljucsenkova a második helyen kiemelt pároson is átverekedve jutott be Sydneyben a női párosok fináléjába, ahol a legerősebbnek rangsorolt Mirza-Strycova, indiai-cseh duó várt rájuk.

Ami 2014-ben nem sikerült, az most igen! Timiék végig uralták a találkozót, és szettveszteség nélkül győztek esélyesebb ellenfelükkel szemben, miután a második játszmában, 5-4-es állásnál sikerült értékesíteniük a harmadik meccslabdájukat. A döntő 1 óra 14 percig tartott.

“Természetesen nagyon örülök ennek a tornagyőzelemnek! Egész héten nagyon jól játszottunk, remek párosok ellen sikerült nyerni. Jól éreztem Magam a pályán Nasztjával! Jó élmény volt itt és így játszani” – nyilatkozta Timi a hivatalos weboldalán.

A 23 éves soproni teniszezőnő 11. alkalommal nyert párosban versenyt a WTA Touron!

PIA INTERNATIONAL (776 000 DOLLÁR, KEMÉNY PÁLYA), PÁROS, DÖNTŐ
Babos Tímea, Anasztaszija Pavljucsenkova (magyar, orosz) – Sania Mirza, Barbora Strycova (indiai, cseh, 1.) 6:4, 6:4

Forrás: www.babostimea.hu

MIT SZÓLSZ HOZZÁ?

Ön szokott heti rendszerességgel futni?

Szavazás állása

Várjon ... Várjon ...
loading