Minden ami Sopron

2023. 09. 30. szombat

Jeromos

SOPRON
Borult

Civil zóna

Soproni egyetemisták segítettek

A Tómalom utcai Gyermekotthonnak gyűjtöttek a KTK-s hallgatók, idén is sok felajánlás érkezett a fiatalok segítségével.

DSC_7323

A már hagyománnyá váló Segíts, hogy segíthessünk Jótékonysági Délután idén is megmozgatta a soproniakat. Az Erzsébet utcai épületben péntek délután háromkor kezdődött a jó hangulatú délutáni programsorozat. A színpadon ovisok váltották egymást aranyos adventi műsorokkal, de a Tómalom utcai Gyermekotthon lakói is készültek műsorral. Zenélt Teleki Béla és zenekara, valamint színpadra lépett a Haráki Orákió.

DSC_7370

Eközben végig játszóház várta a kicsiket (és nagyokat) különböző ügyességi feladatokkal, volt tombolasorsolás értékes nyereményekkel, de a jótékonysági süteményvásár is nagyon sikeresnek bizonyult.

DSC_7324

Estig nem kevesebb, mint 210 ezer forint készpénz gyűlt össze és közel 40 kiló ruha is érkezett. Az egyik felajánló pedig egy tolószéket hozott, aminek kifejezetten örültek a gyermekotthonban.

DSC_7364 DSC_7369 DSC_7390

MIT SZÓLSZ HOZZÁ?

Ön szokott heti rendszerességgel futni?

Szavazás állása

Várjon ... Várjon ...
loading