Ha ragaszkodsz ehhez a stratégiához, és felelősségteljesen játszol, akkor nagyszerű idő lesz az interneten.

Borult

Sport

Babos Timiék számára véget ért az Australian Open

Párosban a 3. fordulóban talált legyőzőre a magyar-orosz duó.

A Bethanie Mattek-Sands, Lucie Safarova amerikai-cseh páros állta útját Babos Tímea és Anasztaszija Pavljucsenkova párosának az ausztrál tornán. A bő egyórás mérkőzés első fele szorosan alakult, de 3:3 után meglógtak Safarováék, és 6:3-ra hozták az első szettet.

Sydney03babos

A második menet már nagyon simának ígérkezett, 5-1-nél már nem sokan adtak volna esélyt Timiéknek. Ekkor azonban elindult a felzárkózás, egészen 5-4-ig! Sajnos itt viszont véget is ért a lendület, és 6:4-re az utolsó szettet is az amerikai-cseh páros nyerte.

„Sajnos csak így sikerült a mai mérkőzés…Az ellenfél nagyon-nagyon jól játszott! Talán az első szettben, főleg a meccs elején lehetett volna esélyünk. Talán Nasztja egy picit fáradtabban mozgott, de mindketten nagyon akartunk, küzdöttünk az újabb győzelemért. De ilyen a tenisz…Persze nagyon jó duó volt az ellenfelünk. Ez a verseny most így alakult” – nyilatkozta Timi.