1. Skandinav Lottó Számok: Irány a farm Crazy Goose, hogy megtapasztalják vadak, scatters és ingyenes pörgetést akár 3x szorzók csatolt.
  3. Majestic Forest Nyerőgép Játék: Az eredeti téttel megegyező tétet kell elhelyeznie, ezért csak egy kártyát kap.

Ingyenes valódi pénzes online kaszinó játékok 2024

Ankh Of Anubis Nyerőgép Játék
Adj egy millió sarkot, amikor hazaküldik Hamupipőkét, és továbbjutnak a Final Fourba.
Shopping Spree Letöltés Ingyen
Úgy néz ki, bölcs, a teljes design szabvány, amit látunk egy átlagos Letöltés kaszinó helyén szoftver.
Ez egy nagyon jó érték, amellyel a Szolgáltatónak nem kell elrejtenie.

Legjobb élő rulett stratégia

Puttó Számok Mai Nyerőszámok Mai
Duthie lesz a több millió dolláros versenysorozat új igazgatója.
Online Nyereményjáték Ingyen
Ezen a ponton emlékeztessünk arra, hogy a nyerőgépekben nem minden szimbólumnak van azonos értéke.

Sport

12. alkalommal lett Magyar bajnok a Sopron Basket!

Méghozzá egy csodás Euroliga Final Four után közvetlenül 3-0-ra verve a Szekszárdot!

Csütörtök este 8 órakor harmadszor dobták fel a labdát a női kosárlabda bajnoki döntőjében, második alkalommal Szekszárdon. Ezúttal érezhetően próbált mindent beleadni a hazai csapat, hiszen az utolsó esélyük volt megfogni a párharcot. 6-2-es kezdésük után robbantott a Sopron, az első negyed végére 16-21-es előnyben voltak a lányok.

A második felvonásban az extra védekezését mutatta meg mindkét csapat, amivel egy ideig a Szekszárd közeledett, igaz, ebben a negyedben nagyon nehezen estek kosarak. Kőkemény harc folyt a pályán, Fegyverneky Zsófi pedig “vérét adta” a csapatért. A negyed hajráját a Sopron kapta el jobban, egy lélegzetvételnyi előny alakult ki: 28-35.

Ezúttal nem sikerült olyan igazán “Sopronosra” a harmadik negyed. Általában itt sikerül megtörni az ellenfeleket, most a Szekszárd tudta ezt jobban véghez vinni, a 23. percben már a vezetésért támadhattak, sőt, át is vették az irányítást. Szoros csata alakult ki, érezhetően felpörgött ebben a szakaszban a hazai együttes, miközben soproni oldalon Tina Jovanovicot is ápolni kellett már. Aleks tripla plusz büntetős akciójára nagy szükség volt, így a negyed végéig sikerül pár pontos előnyt megtartani: 48-53.

szekszsop_sokitamas

Fegyverneky (alul) vérző kézzel játszott, Jovanovicnak a lábát kellett ápolni, de mindenki kapott a kemény küzdelemben | MTI fotó: Sóki Tamás

A nagy küzdelem az utolsó negyedbe ért, amit sikerült jobban kezdeni, néhány támadás után már 51-62-t mutatott az eredményjelző. A fáradó játékosok mindkét oldalon utolsó erejüket szedték már össze a győzelem reményében. Pár ügyes és szerencsés megmozdulás után visszazárkózott a Szekszárd, az utolsó perc 63-68-ról indult. A szekszárdiak egy büntetője után erős bírói ítélet borzolta a soproni kispadot, amiből ismét a hazaiak támadhattak – eredményesen: 66-68. Turner ellen faultoltak a kékmezesek, aki csak egy büntetőt dobott be, amire próbált egy gyors hármassal egalizálni a hazai csapat – ezúttal eredménytelenül. Ezzel pedig elszállt minden esélyük a szépítésre, a Sopron Basket ellentmondást nem tűrően, 3-0-val nyerte meg a 12. bajnoki címét!

Atomerőmű KSC Szekszárd –

Sopron Basket 66-69

Az idei szezonra nagyon büszkén fog visszatekinteni Sopron, hiszen már az előszezont hatalmas bravúrral kezdték a lányok: Jekatyerinburgban nyerték meg Európa egyik legrangosabb felkészülési tornáját, amit eddig mindig csak a hazai csapat tudott megnyerni. Ezután rekordot érő Euroliga-alapszakaszt láthattunk 10 győzelemmel, majd egy frenetikus rájátszást a Fenerbahce sztárjai ellen, akiket 0-1-es hátrányból sikerült 2-1-re legyőzni egy emlékezetes estén. Noha a hazai Magyar Kupa döntőjében két ponttal lecsúsztak a lányok az aranyéremről, jött az Euroliga hazai rendezésű négyesdöntője, ahol egy őrült mérkőzés végén a legendássá váló “Jeca-hármassal”, majd egy brutális védekezést bemutatva az Euroliga döntőjébe repült a Sopron Basket, ahol csak a Jekatyerinburg motivált óriásai tudták megállítani lányainkat. Néhány nappal ezután pedig már meg is kezdte a bajnoki döntőt a zöld-sárga csapat a sikerre kiéhezett szekszárdiak ellen, és söpréssel meg is nyerte azt.

Ez utóbbi is biztosan megmarad még egy ideig az emlékeinkben, de főleg a pályán kívüli események miatt (a szekszárdiak szerint nem megfelelő bíráskodás az első mérkőzésen – Roberto Iniguez heves kifakadása videóban – Zeljko Djokic “pszichoterror”-nak minősítette, hogy Facebook Messengeren küldte el Roberto kifakadását a soproni klub Facebook oldala csapatkapitányuknak – a Sopron Basket tényekkel bizonyította, hogy nem küldött semmit, a csapatkapitány nyomott rá egy gombra – a szekszárdiak feljelentették a szövetségnél Roberto Iniguezt, végül a soproni edző ellen egy, a szekszárdi ellen két vizsgálat indul – és egy bírót is kivizsgálnak.)

Gratulálunk a csodálatos sporteredményekhez!